Česky English

O nás

Společnost Altima Bohemia s.r.o., je předním distributorem skelných materiálů na výrobu laminátů a kompozitů ve střední a východní Evropě. Během svého působení se jí díky své vysoké profesionalitě a individuelnímu přístupu ke klientům podařilo proniknout a uspět na evropském trhu, kde si brzy vybudovala pevnou pozici a výborné jméno mezi firmami zabývajícími se výrobou laminátových a kompozitních výrobků.

Tým vysoce profesionálních odborníků je vždy připraven poskytnout klientům veškerý servis počínaje návrhem nejvhodnějšího materiálu pro daný typ výrobku a konče dodáním vybraného materiálu takříkajíc just in time.

Pro naši společnost je základní prioritou spokojenost zákazníka a takto také ke své práci přistupujeme. Odměnou nám je poté široké portfolio klientů z celé Evropy, kteří vědí, že vždy dostanou materiál v prvotřídní kvalitě.

Společnost Altima Bohemia s.r.o., je výhradním je distributorem materiálů španělské firmy TMSH GLASSCOM S.L., která patří mezi velké světové výrobce skelných výztuhových materiálů, jako jsou materiály na RTM technologii, rovingové tkaniny, kombimaty atd.

GLASSCOM

Inzerce v časopise Svět průmyslu 6/2012 ke stažení zde

Role

Altima Bohemia s.r.o.
+420 777 147 170
+420 461 611 192
altimabohemia@altimabohemia.cz

All rights reserved © Top Design
J.Pelikovský 2012